KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Çalışan ve ziyaretçi trafiğinin sağlıklı kontrolü, işyerindeki belirli bölgelere giriş-çıkışın kısıtlanması, kişilerin giriş yapmaya uygunluğunu belirleyen ölçütlerin geçiş sistemleri tarafından tanınması, tüm giriş çıkışların tek noktadan takip edilebilmesi, geçiş kontrol sistemlerinde sağladığımız güvenliğin alt açılımlarından birkaçıdır.

Akıllı yönetim araçları olarak ise bu sistemler, özellikle insan kaynakları için büyük bir destek görevi görmektedir. Kurduğumuz sistemlerle, kurumların insan kaynakları birimleri, elemanların giriş-çıkış kartını anında hazır edebilir. PDKS sistemiyle yaptığımız entegrasyon sayesinde, elemanların giriş-çıkış saatlerini kolayca izleyebilir. Maaş çizelgeleri en güncel bilgilerle ve verimli bir süreçte düzenlenebilir.

Ayrıca kablosuz elektronik kilit sistemleri ile kablo karmaşıklığı bir sorun olmaktan çıkar.

Çözümleri hazırlarken firmanın kurumsal kimliğine uyum gösterme ve mimarlarla işbirliği konusunda da oldukça titiz davranırız. Sistemin mükemmel işlemesi kadar, kurumsal kimliği doğru yansıtmasını da önemseriz.

Başlıca Kullanım Alanları;

Özel proje alanları, otoban ve köprü geçişleri, çalışma alanı giriş çıkışları, askeri alanlar, konsolosluk ve elçilikler, okul ve dershaneler, garaj ve otoparklar, kat ve oda yönetimi gerektiren alanları, oteller, spor ve üyelik alanları, müzeler ve finans kuruluşları.

Copyright © 2016 - 2017 Ülker Güvenlik Sistemleri | Web Tasarım: Protan