OTOMASYON VE ENTEGRASYON

Akıllı sistem entegrasyon teknolojisi, evinizde geçirdiğiniz zamanın kolay, rahat, keyifli ve güvenli olması için size yardım etmektedir. Giriş kapısının, aydınlatmaların, ısıtma sisteminin, klimaların, güvenlik sistemlerinin, pencerelerin, panjurların, perdelerin, prizlerin hepsi kontrol sistemiyle iş birliği içerisinde ve size sadece bir tuş uzaklıkta olacaktır, üstelik evinizdeyken veya siz dünyanın herhangi bir yerindeyken.

Modern evler, hırsız alarm sistemleri, yerden ısıtma sistemleri, kapı giriş sistemleri, eğlence sistemleri ve aydınlatma sistemleri ile donatılmaktadır.

Tüm bu sistemler kendi başlarına bağımsız olarak çalışabilmelerine rağmen, akıllı ev sistemleri teknolojisi ile, tüm bu sistemler bir araya getirilerek, elinizdeki dokunmatik ekran kumandalardan veya iPad, iPhone gibi mobil cihazlarınızdan tek bir dokunuşla evinizi kontrol etmenizi sağlayarak bu sistemlerin yönetimini ve kullanımını daha kolay ve daha kullanışlı hale getirmektedir.

Akıllı ev sistemlerinde, entegre edilmiş farklı sistemler hep birlikte uyum içinde çalışmaktadır. Örneğin, telefon çaldığında, telefon sistemi müziği sessiz konumuna alır, sıcak yaz günlerinde perdeler evin soğuk tutulması amacıyla otomatik olarak kapanır veya çevre alarm sistemi bahçeye herhangi bir girişim olduğunu algıladığı anda kamera görüntüleri anında tüm TV ekranlarına aktarılarak gelişmiş bir uyarı sistemiyle, olay anında yapılması gerekenleri otomatik olarak uygular.

Ev otomasyonu, aynı zamanda, tüm teknolojik ürünlerin gizlenebilmesine olanak sağlayarak evinizin iç tasarımının estetikliğini korumaktadır. Tüm elektronik cihazlar sadece siz onlara ihtiyaç duyduğunuzda ortaya çıkar. Bizler özel mekanizma sistemleriyle, televizyonunuzu izlemediğiniz durumlarda gizlenmesini sağlayabilmekteyiz. Örneğin televizyonunuzu kapattığınızda çerçeveli çok şık bir aynaya dönüştürebilir veya televizyonunuzu bir tablonun arkasına gizleyebilir ya da özel tasarımlı bir kabin içerisine asansörlü bir sistem vasıtasıyla gömülmesini sağlayabiliriz.

Projenin gereksinimlerine, karmaşıklığına, bütçe ve estetik tercihlere bağlı olarak, geniş bir marka yelpazesinde hizmet vermekteyiz.

Copyright © 2016 - 2017 Ülker Güvenlik Sistemleri | Web Tasarım: Protan