ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Firmamız Afyon güvenlik sistemleri tedarikinde birbirinden farklı dünyaca ünlü markalar ile çalışmaktadır. Bu sayede kalite noktasında herhangi bir sıkıntı yaşamanıza da müsaade edilmemektedir. Üstelik sunulan tüm hizmetlerimizin garantili bir şekilde sunulması nedeniyle de garanti kapsamında olan her türlü problem ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulacaktır. Bu kapsamda çözüm ortaklarımızın kimler olduğu ve ne gibi hizmetler sunduğumuzu sizlere aktaralım.

Dünyaca Ünlü Markalar

Çözüm ortaklarımızdan kasıt güvenlik sistemleri kapsamında kullandığımız kamera, alarm, kayıt cihazı vb. cihazların tedarik edildiği dünyaca ünlü markalardır. Bu kapsamda Samsung, Dahua, Bullwark, Hıkvısıon, Neutron, Paradox, Bosch, Avenir, DSC, Hp, Sony, Pinetron, BiGes, Evervox, Miktorik, Haıkon ve Ubiquiti gibi markalar ile birlikte çalışmaktayız.

Kalifiye personellerimiz tüm bu markaların cihazlarına hakim olmaları sebebiyle gerek montaj aşamasında gerekse de tamir ve bakım aşamalarında herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Bu sayede de cihazlarınızı son derece uzun süreli kullanabilmeniz mümkün olmaktadır.

Uluslararası Standartlar

Yukarıda saymış olduğumuz markalar herkesin bildiği üzere uluslararası kaliteye sahip markalardır. Dolayısıyla bu markalar ile işbirliği yapan firmamız da uluslararası standartları gözeten bir firma olarak ön plana çıkmaktadır. Bu sayede mal ve can güvenliğinizi emanet edebileceğiniz üst düzey teknolojiye sahip cihazlara sahip olmak sadece bir telefon kadar uzakta olmaktadır.

Teknik Servis

Dünyaca ünlü markaların güvenlik teknolojileri de birbirlerine göre değişiklik arz etmektedir. Bu sebeple her bir cihazın işin ustası tarafından montajının yapılması ya da bakım ve tamir işlerinin halledilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde cihazın işleyişine olumsuz etki yapabilecek şeylerin ortaya çıkması söz konusu olabilir.

Bu hassasiyetin farkında olan firmamız ise son derece tecrübeli ve eğitimli personellerimiz ile birlikte montaj, bakım, tamir gibi işlemleri yerine getirmektedir. Eğer bu işlemler sırasında yedek parça ihtiyacı da ortaya çıkarsa bu da markaların orijinal parçaları ile yerine getirilmektedir. Bu sayede cihaza yabancı bir parça takılmamış olmakta ve cihazın işleyişine zarar verilmemektedir.

7/24 Hizmet

Güvenlik sistemleri firması olarak bizlerden 7/24 hizmet alabilmeniz mümkündür. Bu kapsamda sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizlere ulaşabilir, hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bu sayede kurum olarak bir etkinliğe hazırlanıyorsanız kısa süre içerisinde güvenlik sistemlerine kavuşabilmeniz de mümkün olacaktır.

Bireysel ve Kurumsal Hizmet

Sitemizde yer alan hizmetlerimizi hem bireysel hem de kurumsal olarak tedarik edebilirsiniz. Her iki durumda da firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için çaba gösterecektir. Bunların yanı sıra firmamız yasalarımızın öngördüğü standartlar çerçevesinde kurulmaları nedeniyle de sizlere fatura düzenleme yetkisine sahiptir. Bu sayede faturalarınızı alarak kurumunuzun gider hanesine masraf olarak ekleyebilirsiniz. Böylelikle yıl sonunda kar-zarar tablosu içerisinde vergi miktarlarınız daha düşük görünecek ve kurum olarak daha fazla kar edebileceksiniz.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Dünyaca ünlü çözüm ortaklarımızdan hangi birisini tercih ederseniz edin her birisi için ücretsiz keşif hizmetimizin bulunduğunu ifade edelim. Bu doğrultuda deneyimli personellerimiz sistemlerin kurulacağı alanı inceleyerek hangi yerlere hangi cihazların monte edileceğini, bunun için ne kadar kablo kullanılacağını, kontrol panellerin nasıl yerleştirileceğini, toplam masrafın ne kadara çıkacağını tam olarak tespit edeceklerdir. Bu sayede sizler de yaklaşık olarak ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğine kanaat getirebilecek ve böylelikle daha sağlam adımlar atabileceksiniz.

Sizler de Ülker güvenlik sistemleri ile hayatınızı daha da güvenli bir hale getirmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. En kaliteli markaların en kaliteli ürünlerini en uygun fiyatla alabilmeniz firmamızın ayrıcalıklarından birisi olacaktır. 

Copyright © 2016 - 2018 Ülker Güvenlik Sistemleri | Web Tasarım: Protan