Projelerimiz

Firmamız çok sayıda farklı alanda yapmış olduğu çalışmalar sayesinde güvenlik için en uygun tercihleri yapmanızı sağlamaktadır. Profesyonel kadromuz ile vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her durumda kaliteli kullanım imkanı elde edebilirsiniz.
Farklı alanlarda yapılacak olan çalışmalar için geliştirmiş olduğumuz projeler üzerinden sizlere yardımcı olmaktayız. Ev güvenliği, işyeri güvenliği, alarm sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, görüntüleme sistemleri, yangın sistemleri, araç takip sistemleri gibi pek çok farklı alanda yapılacak olan çalışmalarda teknik altyapı desteğimiz ile yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda sorunsuz kullanım imkanına sahip olabilirsiniz.
Ülke Güvenlik Sistemleri olarak bu alanda yaşanan gelişmeleri takip ederek en iyi hizmeti sunmak adına alanında uzman olan kadromuz ile projeler geliştirerek sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız.

Ev Güvenliği

Ev içerisinde veya dışında oluşabilecek her türlü güvenlik sorununa karşı ev güvenliği sistemleri kaliteli kullanım imkanı elde etmenizi sağlamaktadır. Yapılacak olan çalışmalar sayesinde istediğiniz her alanda farklı sistem seçenekleriyle kurulum işlemleri tamamlanarak kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir.
Gerekli bilgilerin alınmasının ardından hazırlanacak olan projeler sayesinde kullanım alanınız için en uygun güvenlik sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Alanında uzman kadro ile yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde oluşabilecek her türlü soruna karşı çözüm odaklı çalışma yapılarak daha kaliteli kullanım imkanı elde edilmesi sağlamaktadır.
Ev içerisinde kullanılacak olan sistemler için en uygun alanların belirlenmesi ve en uygun sistemlerin yerleştirilmesi için hazırlanacak olan projeler kullanım alanında kaliteli kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır.

İşyeri Güvenliği

İşyerinde özellikle güvenliği sağlamanın yanı sıra personelin takibini sağlamak içinde tercih edilecek olan sistemler konusunda firmamız sizlere sormuş olduğu kaliteli hizmet seçenekleriyle farklı projeler üzerinden hizmet almanızı sağlamaktadır.
Hazırlanacak olan projeler için gerekli çalışmaları yapılması sırasında özellikle kullanılacak alana uygun sistemlerin tercih edilmesi sağlanmaktadır. Teknik alt yapının yanı sıra yeterli donanım ile yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda uzun süre sorunsuz kullanım imkanı elde edeceğiniz şekilde projeler hazırlanmaktadır.
İşyerinin içinde ve dışında güvenliğini sağlayabilmek için kullanılacak olan görüntüleme sistemleri, alarm sistemleri, kartlı geçiş sistemleri ya da yangın sistemleri gibi pek çok farklı sistem konusunda firmamız ile yapacağınız görüşmeler sayesinde sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz

Kartlı Geçiş Sistemleri

Personelin güvenli bir şekilde giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutmanız için tercih edeceğiniz kartlı geçiş sistemleri dilediğiniz her durumda özellikle giriş ve çıkışların kontrol altında olmasını sağlamaktadır. Kartlı geçişlerde personel dışında geçişlerin mümkün olmaması özellikle güvenlik alanında da önlem alınmasını sağlamaktadır.
Hazırlanacak olan kartlı geçiş sistemleri konusunda ve firmamız alanında uzman olan kadrosuyla yapmış olduğu çalışmalar sayesinde kurulum işlemlerini tamamlanmasının ardından kullanıma hazır şekilde teslimat sağlamaktadır.
Kısa süre içerisinde yapılacak çalışmalar sonucunda hazırlanmış olan proje üzerinden istediğiniz alanda kartlı geçiş sistemlerinin kurulumu sağlanarak oluşabilecek her türlü sorunda teknik servis hizmeti ile destek sağlanmaktadır.

Alarm Sistemleri

Güvenlik için tercih edeceğiniz alarm sistemleri dilediğiniz her durumda işyeri veya ev için en uygun seçenekleri tercih etmenizi sağlamaktadır. Bu alanda vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde istediğiniz her alanda kurulacak olan alarm sistemleri oluşabilecek her türlü güvenlik sorununa karşı kaliteli kullanım imkanı elde edilmesine yardımcı olmaktadır.
Firmamız hizmete başladığı ilk günden itibaren belirlemiş olduğu kalite standartları dahilinde yapmış olduğu çalışmalar ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Son sistem teknolojiye sahip sistemler üzerinden yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde daha uzun süre sorunsuz kullanım imkanı elde edilmesini için çalışmaktayız.

Copyright © 2016 - 2018 Ülker Güvenlik Sistemleri | Web Tasarım: Protan