Binalarda oluşabilecek her türlü yangın riskine karşı kullanılacak olan yangın sistemleri güvenlik açısından önemlidir. Bu nedenle can ve mal güvenliğinin korunması için kullanılacak olan güvenlik sistemleri arasında yer almaktadır.

Firmamız bu alanda yapmış olduğu çalışmalar sayesinde istediğiniz her alanda yangına karşı önlem almanız açısından sistemin kurulmasını sağlamaktadır. Özellikle kurulacak olan sistemler konusunda farklı seçenekleri değerlendirmeniz açısından kullanım alanınıza en uygun seçenekleri üzerinden hizmet sunulmaktadır.

Standartlara uygun şekilde yapılan çalışmalar kullanılacak alanda gerekli kontrollerin yapılmasının ardından belirlenecek olan projeler ile hazırlanmaktadır. Yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz ile yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde kaliteli hizmet almanızı sağlamaktayız.

Yangın Sistemi Projeleri

Farklı alanlarda yapılacak olan çalışmalar için öncelikle projelendirme işlemi yapılmaktadır. Gerekli verilerin alınmasının ardından hazırlanacak olan projeler üzerinden yangın sistemleri kullanıma hazır hale getirilebilir

Özellikle verimli sonuç elde etmeniz açısından hazırlanacak olan projeler konusunda yeterli bilgi ve deneyime sahip olan proje ekibimiz tarafından her aşama dikkate alınarak çalışmalar sürdürülmektedir. Kısa süre içerisinde tamamlanacak olan projelerin sunumunun ardından onaylanması durumunda çalışmalara başlanmaktadır.

Oluşabilecek her türlü yangın riskine karşı yangın sistemi projeleri etkili şekilde kullanım imkanı elde edilmesini ve risklerin erken müdahaleyle en az da indirilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle standartlara uygun şekilde hazırlanacak olan projeler üzerinden çalışma yapılmaktadır.

Yangın Sistemi Kurulumu

Belirtmiş olduğunuz alan için hazırlanacak olan projelerin ardından yangın sistemi kurulumu alanında uzman olan kadromuz sayesinde kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Kurulum işlemleri sırasında her türlü ayrıntıya dikkat edilerek oluşabilecek her türlü soruna karşı çözüm odaklı çalışma yapılmaktadır.

Yangına karşı can ve mal güvenliğini sağlayabilmek adına hazırlanmış olan sistemler oynayabilecek her türlü yangın riski durumunda alarmın çalması ile birlikte sistemin harekete geçmesi ile uyarı vermektedir. Aynı zamanda sistemin devreye girmesiyle yangın söndürme işlemi de yapılmaktadır.

Kullanacağı alana göre değişecek olan farklı yangın söndürme sistemleri sayesinde yangının kısa süre içerisinde söndürülmesi sağlanabilir. Bu nedenle özellikle yangın söndürme sisteminin kurulacağı alan tercih edecek olan haklı yöntemleri belirlemektedir.

Yangın Sistemi Bakım ve Onarım İşlemleri

Sistemin kurulmasının ardından oluşabilecek her türlü soruna karşı bakım ve onarım işlemlerini firmamız yapmaktadır. Alanında uzman olan teknik servisimiz yapılacak kontrollerin ardından belirlenecek sorunlara müdahale ederek sorunun çözülmesini sağlamaktadır.

Sistemin sorunsuz şekilde çalışması gerekmektedir. Bu nedenle oluşabilecek her türlü durumda beklemek yerine onarım veya bakım işlemlerini yapılması için firmamız ile yapacağınız görüşmeler sayesinde sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanarak sorunun kısa süre içerisinde çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Düzenli olarak yapılacak bakım işlemleri sistemin sorunsuz şekilde çalışmasına yardımcı olmaktadır. Bu konuda yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekip arkadaşlarımız gereken saati göstererek çalışmaları sürdürmektedir.

Yangın Sistemlerinin Kullanım Alanları

Yangın sistemleri hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Bu nedenle özellikle yangına karşı önlem almak isteyenlerin tercih edebileceği burada yer almaktadır. Hazırlanacak olan projeler üzerinden yapılacak çalışmalar sayesinde kullanım alanına en uygun sistemlerin tercih edilmesi sağlanmaktadır.

Okul, ev, işyeri, alışveriş merkezi, hastane, banka gibi pek çok farklı alanda yapılacak olan çalışmalar özellikle kullanım alanına uygun şekilde hazırlanmış projeler üzerinden yapılmaktadır.

Yangın durumunda söndürme sistemleri yangının daha kısa süre içerisinde söndürülmesini sağlamaktadır. Söndürme sistemleri özellikle kullanılacak alana göre tercih edilmektedir. Bu nedenle gazlı, köpüklü veya farklı sistem seçeneklerinin tercih edilmesi tamamen profesyonel ekip tarafından yapılacak incelemelerin ardından belirlenmektedir.

 

Copyright © 2016 - 2018 Ülker Güvenlik Sistemleri | Web Tasarım: Protan